Disco polo wciąż jest najbardziej lub jednym z najbardziej lubianych nad Wisłą nurtów muzycznych. A przede wszystkim – tradycyjnie – jest muzyką wykorzystywaną w czasie imprez weselnych. Okazuje się jednak, że nie wszędzie i nie zawsze na weselach króluje disco polo. I jest raczej w odwrocie. Bowiem coraz więcej jest przyjęć weselnych w czasie których disco polo nie ma wcale, bądź prawie wcale.

To, że nie ma udanego wesela bez disco polo to mit. Najlepiej przekonują o tym te wesela, w trakcie których playlista nie zawiera żadnych utworów z nurtu disco polo. Choć wciąż wielu ludzi nie może w to uwierzyć, to na weselach bez disco polo ludzie bawią się świetnie. I to jak!


Zobacz także:
DJ na wesele z językiem angielskim
Sprawdź ofertę: DJ na wesele Kraków


Wielu DJ na wesele zauważyło, że wciąż rośnie liczba zapytań o wesele bez disco polo. Niektórzy mówią, że zapytania o wesela bez disco polo w tej chwili stanowią ponad 1/3 a nawet połowę ogólnej liczby zapytań. Tendencje do coraz częstszego szukania muzyki na wesele bez disco polo są zauważalne w każdym regionie naszego kraju – zarówno w Krakowie, Warszawie i innych rejonach Polski.

Czy zbliża się koniec disco polo na weselach? Trudno powiedzieć, aczkolwiek wydaje się, że – pomimo coraz większej popularności wesel bez disco polo – jest za wcześnie na ogłoszenie zmierzchu tego gatunku muzyki na przyjęciach weselnych. Jednak można się spodziewać, że w roku 2019 w dalszym ciągu przybywać będzie wesel w trakcie których prym będą wiodły inne gatunki muzyczne niż disko polo.