Już 13 stycznia 2019 odbędą się pierwsze w tym roku targi branży ślubno – weselnej w Krakowie.

Pierwsze w roku 2019 Targi Młodej Pary w Krakowie odbędą się już 13 stycznia, tradycyjnie na terenie Międzynarodowego Centrum Targowo – Konferencyjnego EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9. Bilety na imprezę kupić można na stronie internetowej www.bilety.targimlodejpary.pl. Wejściówki z dostępnej obecnie Puli G kosztują 25 zł. Bilet upoważnia do wstępu na targi oraz wszystkie wydarzenia towarzyszące (warsztaty, prelekcje, występy zespołów muzycznych), dodatkowo wszyscy zwiedzający wraz z biletem otrzymają katalog targowy oraz torbę targową na materiały reklamowe.


Profesjonalny DJ na wesele Kraków – kompleksowa obsługa muzyczna wesela!


Targi Młodej Pary w Krakowie to największe targi ślubno – weselne w Małopolsce. Targi weselne to możliwość spotkań z ekspertami, którzy pomogą w rozwikłaniu wielu różnych zagadnień związanych z organizacją ślubu i wesela, w taki sposób by w sposób optymalny i zgodny z obecnymi trendami przygotować ślub i wesele. W trakcie targów, prócz prelekcji i spotkań z ekspertami, odbędą się także wyjątkowe pokazy na scenie targowej, a odwiedzający będą mogli wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami,

Zachęcamy wszystkich, którzy planują w najbliższym czasie ślub i wesele, a także wszystkie osoby związane bezpośrednio bądź pośrednio z branżą ślubno-weselną, do wzięcia udziału w krakowskich Targach Młodej Pary.

 


Źródło: TargiMlodejPary.pl