Litery na wesele, napisy dekoracyjne to niewątpliwie w ostatnim czasie prawdziwy hit na weselach w Polsce! Napisy dekoracyjne na wesele pojawiają się jako dekoracja coraz częściej i wszędzie gdzie się znajdują budzą taki sam zachwyt.

Napisy dekoracyjne na wesele (czasami nazywane jako litery na wesele) robią na weselach w Polsce i nie tylko w Polsce prawdziwą furorę. Dlaczego? Bo litery na wesele to możliwość zdobycia niewielkim kosztem dodatkowych, niezwykle efektownych dodatków, które stworzą niezwykłe i magiczne dekoracje sali weselnej lub przestrzeni na wolnym powietrzu.

Napisy dekoracyjne na wesele tworzą wyjątkową dekorację sali weselnej, ale nie tylko. Świetnie prezentują się także w plenerze, są też znakomitym tłem w czasie ślubnej sesji fotograficznej.

Na pytanie, czy warto wzbogacić swoje wesele o napisy dekoracyjne? Odpowiedź jest oczywista! Nie znam osób, które żałowałyby zainwestowanych pieniędzy na dekoracje z liter, które nie tylko dekorują przestrzeń wesela, ale także doskonale sprawdzają się w roli rekwizytów do zdjęć weselnych i sesji zdjęciowych, dzięki czemu pomagają stworzyć niezwykłe i niezapomniane fotograficzne pamiątki zarówno dla Pary Młodej jak i gości weselnych.

Litery na wesele – jakie napisy są najczęściej wykorzystywane?

Istnieje w zasadzie nieograniczona możliwość tworzenia literowych napisów, najczęściej spotykanymi są:

  • wysoki podświetlany napis LOVE o szerokości ok. 3 – 3,5 metra
  • wysoki napis „ON i ONA” lub „ON & ONA”
  • wysoki napis „MR & MRS” (bądź inicjały) z lub bez nazwiska
  • oraz napisy o wysokości 30 cm, które doskonale sprawdzają się jako dekoracje np. na stole.

Napisy dekoracyjne na wesele Kraków – wypożyczalnia i produkcja

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości litery na wesele, między innymi: Napis LOVE, Napis On czy Ona, Napis MR & MRS i wiele inych. Więcej informacji oraz informacje jak zamówić dekoracje z liter znajdziecie [TUTAJ]

Wszystkich szukających dobrego DJ na wesele zachęcam do zapoznania się z moją ofertą weselną. Obsługuję wesela w Krakowie, okolicach, w całej Małopolsce oraz w Warszawie, na Śląsku i Podkarpaciu >> DJ na wesele Kraków