Pierwszy taniec to jedna z najbardziej podniosłych, a zarazem najbardziej stresujących dla Młodej Pary chwil w czasie całego wesela. Jak przygotować się do pierwszego tańca? Zobaczcie co Młodej Parze radzi w tej sprawie jeden z popularnych portali weselnych.

Aby moment wykonania pierwszego tańca był mniej stresujący eksperci z portalu z-milosci.pl radzą dobrze się do niego przygotować. A przygotowania najlepiej robić wspólnie z profesjonalistami. Dobrym wyborem będzie więc wybór szkoły tańca, najlepiej jeśli będzie to szkoła tańca posiadająca doświadczenie w nauce tańca przyszłych nowożeńców.

Warto też na pierwszy taniec wybrać piosenkę, którą oboje lubicie i przy której oboje się dobrze czujecie. Jeśli macie problem z wyborem utworu – pomóżcie o pomoc w wyborze piosenek swojego DJ. DJ na wesele posiada też niezbędne doświadczenie z wielu prowadzonych wesel, dzięki któremu pomoże Wam dobrać piosenkę przy której taniec będzie dobrze wyglądał i będzie dostosowany do waszych temperamentów.


Zobacz także:
10 piosenek na pierwszy taniec
Sprawdź ofertę: DJ na wesele Kraków


 

Błędem jest także zostawianie nauki tańca na ostatnią chwilę. Bywa, że pierwsze przygotowania do wesela przyszła Para Młoda rozpoczyna na wiele miesięcy przed datą ślubu, a naukę tańca odkłada na ostatni moment. To zwiększa tylko stres, który przed ślubem i tak jest na wysokim poziomie. Jeśli zaczniecie naukę tańca na rok przed datą wesela, to nauka tańca będzie nie bezstresowa, ale także może być dla was obojga dużą frajdą.

Warto też przed weselem zrobić próbę generalną pierwszego tańca w miejscu imprezy weselnej. Taka próba generalna na dzień lub dwa przed ślubem doda Wam w czasie wesela pewności siebie. A już na weselu pomyślcie o dodatkowe atrakcje w czasie pierwszego tańca – takie jak na przykład wytwornica dymu. Dym spowoduje, że wasz taniec nie tylko będzie atrakcyjniejszy, ale ukryje lub odwróci uwagę od ewentualnych niedoskonałości tańca.

 

 
– – – – – – – –
Opracowano na podstawie: https://z-milosci.pl/blog/pierwszy-taniec-w-2019-roku-10-porad-lista-utworow