Tego jeszcze nie było! Dziesięć ślubów w jednym miejscu i czasie z transmisją w internecie! Czy Słupsk będzie stanie się polskim Las Vegas?

Już jutro, w sobotę 25 sierpnia 2018, w Słupsku odbędzie się niezwykła uroczystość ślubna, w trakcie której „tak” powie sobie dziesięć par. Będzie to wyjątkowa uroczystość ślubna nie tylko z tego względu, że w jednym czasie i miejscu zawartych zostanie 10 małżeństw, bo ślubu na dziesięć par jak dotąd w Polsce nie było. Wyjątkowe będzie także to, że ślubów udzielał będzie sam prezydent Słupska, Robert Biedroń. A do tego całość ceremonii będzie transmitowana na żywo w internecie.


Zobacz ofertę – DJ na wesele Kraków


Tak wyjątkowe wydarzenie wymaga też wyjątkowego miejsca. Ślub nie odbędzie się więc w Pałacu Ślubów, a w najbardziej reprezentacyjnej sali w ratuszu, w której na co dzień obraduje Rada Miasta.

Początek ceremonii przewidziany jest na godz. 13.00. W czasie ceremonii związek małżeński zawrą: Kamila i Paweł z Warszawy, Iwona z Żyrardowa i Cezary z Warszawy, Patrycja i Dariusz ze Słupska, Ryszard i Agnieszka z Torunia, Anetta i Marek z Bydgoszczy, Joanna i Krzysztof z Warszawy, Anita ze Sławna i Piotr z Siemianic, Anna i Piotr z Piaseczna, Patrycja i Julian z Krakowa oraz Ewa i Michał z Warszawy. Całą ceremonię będzie można oglądać na facebookowym profilu Roberta Biedronia – tutaj.