Playlista, czyli przygotowana lista piosenek granych przez DJ na weselu to jeden z ważnych elementów w trakcie przygotowań do uroczystości. Jak przygotować taką playlistę, aby – z jednej strony – zadowolić własne, a z drugiej gusta gości weselnych?

Przygotowując playlistę na wesele dobrze jest skupić się w głównej mierze na klasyce, zarówno polskiej jak i światowej. Powinny się więc znaleźć na niej hity – zarówno ostatnich miesięcy, jak również nieśmiertelne hity sprzed lat. Zanim przekażesz DJ listę piosenek, które mają być grane na weselu spróbuj takze zrobić mały research wśród swoich gości na temat ich preferencji muzycznych. Na podstawie otrzymanych informacji przygotuj wstępną playlistę. Jeśli uda ci się poznać tytuły ulubionych utworów gości, można dodać je do playlisty (jeśli oczywiście nie znajdowały się na niej już wcześniej).


Zobacz moją ofertę weselną – DJ na wesele Kraków


 

Tak przygotowaną playlistę na wesele możesz z czystym sumieniem przekazać DJ obsługującemu wesele. Nie musi być to oczywiście lista zamknięta. Pamiętaj, że DJ ma zazwyczaj naprawdę spore doświadczenie w graniu na najróżniejszych weselach i jego sugestie mogą być tutaj bardzo cenne. Dobrym pomysłem będzie więc opracowanie ostatecznej wersji playlisty wspólnie z DJ – biorąc oczywiście za podstawę zarówno przygotowaną przez ciebie wcześniej listę piosenek jak i zebrane informacje na temat gustów muzycznych, czy stylu wesela.