Targi Młodej Pary odbędą się w Krakowie już 21 października 2018. Targi, tradycyjnie już, odbędą się w najbardziej prestiżowym centrum wystawienniczym w Krakowie, czyli na terenie Międzynarodowego Centrum Targowo – Konferencyjnego EXPO Kraków, przy ul. Galicyjskiej 9.

Targi Młodej Pary w Krakowie to możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami branży weselnej i najnowszą ofertą firm oferujących produkty i usługi związane z organizacją ślubu i wesela (wedding plenerzy, fotografowie, dj na wesele, zespoły muzyczne, restauratorzy itp.). Podczas targów odbędą się pokazy mody ślubnej, warsztaty związane z tematyką weselną, a dodatkową atrakcją dla zwiedzających będą przygotowane konkursy z cennymi nagrodami.

Dlaczego warto przyjść na Targi Młodej Pary w Krakowie? Organizatorzy gwarantują wyjątkową atmosferę i wiele atrakcji, między innymi:

  • inspirujące pokazy na naszej scenie – pokazy mody ślubnej, popisy barmańskie, prezentacje pierwszego tańca
  • koncerty zespołów weselnych na żywo
  • darmowe warsztaty pierwszego tańca z trenerem
  • ciekawe wykłady poruszające różne aspekty organizacji ślubu i wesela
  • niezwykłe konkursy dla uczestników, w których będzie można wygrać wyjątkowe nagrody, m.in.ślubną kreację i komplet biżuterii
  • w sumie będzie można zobaczyć prezentacje ponad 150 wystawców z różnych branż ślubno – weselnych
  • w trakcie imprezy odbędą się specjalne degustacje tortów i dań weselnych

Zachęcamy wszystkich narzeczonych i narzeczone, osoby, które planują ślub w najbliższym czasie, a także osoby związane z branżą weselną do odwiedzenia krakowskiego EXPO w niedzielę 21 października. Bilety w cenie 25 zł można kupić tutaj. Bilet upoważnia do wstępu na targi oraz wszystkie wydarzenia towarzyszące (warsztaty, prelekcje, występy zespołów muzycznych).

 


Źródło: http://targimlodejpary.pl/targi-slubne-krakow/