Rozpoczął się nowy rok. Jakie trendy będą obowiązywały w branży weselnej w roku 2018? Co będzie modne w tym roku? Jeśli szykujesz się do wesela w roku 2018 – koniecznie przeczytaj ten artykuł!

Jeden z najlepszych branżowych portali internetowych serwis abcslubu.pl próbował odpowiedzieć na pytanie, co będzie modne w branży ślubno – weselnej w roku 2018.

Według portalu w roku 2018 w dalszym ciągu nasili się moda na lżejsze formą suknie ślubne. W ciepłych miesiącach powinniśmy mieć też coraz więcej ślubów i wesel w plenerze, których przybywa w ostatnich latach z roku na rok.

W modzie ślubno – weselnej w roku 2018 królować ma minimalizm i nowoczesność, ale także redaktorzy portalu spodziewają się, że w tym roku na atrakcyjności zyskiwać będzie styl lat 70-tych (zwłaszcza dla par lubiących styl hippie), a także styl elegancji nawiązujący do lat 20-30 ubiegłego wieku.

Ciekawe, czy te przepowiednie się sprawdzą. Jednak bez względu na to, na jaki styl zdecydujecie się na waszym weselu, najważniejsze jest to, żeby ślub i wesele były udane, niezapomniane i pełne wyłącznie pozytywnych wrażeń.

Jeśli planujecie wesele w roku 2018 i szukacie dobrego DJ na wesele – zachęcam do kontaktu.

 


Źródło: abcslubu.pl