Rozpoczął się sierpień, ślubny miesiąc nr 1 w naszym kraju.

Sierpień to nie tylko ostatni miesiąc wakacji szkolnych, ale także, w branży ślubno-weselnej, najważniejszy miesiąc roku. Według statystyk to właśnie w tym miesiącu od lat odbywa się w Polsce najwięcej ślubów.

Kompleksowa obsługa muzyczna wesela >>> DJ na wesele Kraków

Statystyki pokazują, że w sierpniu odbywa się blisko 10 razy więcej ślubów i wesel niż w miesiącach, w których pary postanawiają powiedzieć sobie „sakramentalne tak” najrzadziej (styczeń, luty, listopad). Dlaczego właśnie sierpień jest tak obleganym miesiącem?

Na pewno ślub i wesele w sierpniu to duże prawdopodobieństwo dobrej pogody. Słoneczna i ciepła aura są dla wielu par bardzo istotnym elementem ślubu i wesela, która umożliwia także odbycie pięknej, plenerowej sesji fotograficznej.

Dość istotnym elementem przy wyborze daty wesela jest dla wielu par wciąż przesąd mówiący o tym, że ślub należy brać w miesiącach z literą „R” w środku. Według przesądu ma to zapewnić szczęście w małżeństwie, a – według innej wersji – pozwolić potomstwu uniknąć wady wymowy polegającej na niewymawianiu głoski „R”.

Letnia pogoda jakiej młodzi spodziewają się w sierpniu daje dużo większe możliwości organizacji wesela i ślubu, chociażby pozwala na organizację wesela w plenerze, co jest niemożliwe w miesiącach jesienno – zimowych. Jest to kolejnym powodem tego, że to właśnie druga połowa lata jest dla wielu najlepszą porą na organizację wesela.

Wszystkich, którzy szukają dobrego DJ na wesele zachęcamy do skorzystania z naszych usług nie tylko w sierpniu, ale przez cały rok! Oferujemy kompleksową obsługę muzyczną wesela oraz wiele usług dodatkowych. Gorąco zachęcamy do kontaktu!