Jak podają media Łeba ma zamiar stać się polskim Las Vegas. Pomorskie miasteczko nie ma jednak w planach stać się zagłębiem hazardu, ale polską stolicą ślubów.

Włodarze Łeby na Pomorzu wpadli na pomysł rozruszania kurortu po sezonie turystycznym dzięki Młodym Parom. Już niedługo miasto przygotować ma kompleksową ofertę ślubną w ramach której ślub na plaży w Łebie będzie na wyciągnięcie ręki niemal dla każdego.


Organizujesz wesele? Szukasz dobrego DJ na wesele? Skorzystaj z oferty DJ Dawida Sobczyka. W ofercie obsługa muzyczna wesela a także wiele usług dodatkowych. Zobacz więcej >>> DJ na wesele Kraków


Śluby na plaży w Łebie mają być dostępne we wszystkie dni tygodnia, ślubów udzielać ma nawet sam burmistrz Łeby. Miasto ma w planach wydzielenie trzech odcinków plaż, w których będą odbywać się ceremonie. Wynajem plaży ma być bezpłatny, podobnie jak inne ślubne udogodnienia: biały dywan przy zejściu do plaży, specjalne namioty czy dekoracje. Według wstępnych informacji wszystko dodatkowe usługi mają być bezpłatne. Zapłacić trzeba będzie jedynie za ślub poza urzędem stanu cywilnego (1000 zł).

Oferta ma być przygotowana niebawem, a pierwsze śluby mają odbyć się już w tym roku. A wy skusilibyście się na ślub na plaży? Uważacie, że ślub na plaży w Łebie poza sezonem, kiedy to aura bywa bardzo niekorzystna, to dobry pomysł?

 

Źródło: Chillizet.pl