Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy weselnych przebojów mogliby słuchać na okrągło. W czasie tegorocznych wakacji odbędzie się druga edycja Festiwalu Weselnych Przebojów.

Festiwal Weselnych Przebojów w tym roku odbędzie się po raz drugi w historii. Zeszłoroczna, premierowa odsłona festiwalu, okazała się jednym z wakacyjnych hitów telewizyjnych. Relację z koncertu, w czasie którego wystąpili, miedzy innymi, Dwa Plus Jeden, grupa Bolter, Krzysztof Krawczyk, Wojciech Gąssowski, Michał Wiśniewski i Krystyna Giżowska, oglądało w telewizji Polsat prawie 3 miliony widzów, co było liczbą niemal dwukrotnie wyższą od emitowanego w TVN „Top Of The Top Sopot Festival 2017”. Nic więc dziwnego, że w tym roku festiwal również się odbędzie, co więcej – w rozszerzonej formie – jako festiwal dwudniowy. W tym roku festiwalowi widzowie będą bawić nie tylko na weselu, ale i na poprawinach.


DJ na wesele Kraków – zobacz ofertę


 

Festiwal Weselnych Przebojów 2018 odbędzie się w mrągowskim amfiteatrze nad jeziorem Czos w dniach 17 i 18 sierpnia. W czasie tegorocznego festiwalu wystąpią: Urszula, Brathanki, Vox, Mig, Classic, Piękni i Młodzi, Masters, Exaited, Top Girls, Dziani, Paweł Gołecki, M-Power i Wojciech Gąssowski (pierwszego dnia) oraz  Sławomir, Miriami, Renato Monti, Czadoman, Rui Carlos Ferreira, Abba Cover, Orfeusz, Patrycja Runo – Gipsy Stars (drugiego dnia).  Bilety w cenie od 89 zł (na 1 dzień) kupić można w serwisie eBilet.pl.

 

 


Źródła: Polsat.pl  |  eBilet.pl