Festiwal Weselnych Przebojów odbędzie się już w najbliższy piątek w amfiteatrze w Mrągowie. Transmisję z imprezy przeprowadzi telewizja Polsat. Festiwal przebojów weselnych będzie w Polsacie jedną z najbardziej dochodowych imprez sierpnia!

Według oficjalnego cennika telewizji Polsat za spot reklamowy podczas transmisji Festiwalu Weselnych Przebojów będzie trzeba zapłacić aż 42,8 tys. zł (cena netto najdroższego, 30-sekundowego spotu). Weselny festiwal będzie więc jedną z najdroższych – pod względem ceny reklam – imprez w sierpniu.


DJ Dawid Sobczyk – kompleksowa obsługa muzyczna wesela. Osoby szukające profesjonalnej obsługi muzycznej wesela zapraszam do kontaktu
DJ na wesele Kraków


Festiwal Weselnych Przebojów przegra pod tym względem jedynie z inną imprezą muzyczną z nurtu disco – polo, a mianowicie Disco pod gwiazdami, która odbyła się w dniach 12-13 sierpnia (50,4 tys. zł za spot) oraz rozpoczynającymi się pod koniec sierpnia Mistrzostwami Europy w Siatkówce Mężczyzn, podczas których za pojedyncze spoty reklamowe w czasie przerw technicznych w drugim secie meczu otwarcia Polska – Serbia trzeba zapłacić 48,6 tys. zł.

Festiwal Weselnych Przebojów odbędzie się w Mrągowie w Amfiteatrze nad jeziorem Czos 18 sierpnia 2017. Wśród wykonawców zobaczymy, między innymi,  Krzysztofa Krawczyka, Masters, Paullę, Weekend, Top One, Wojciecha Gąssowskiego, Dwa Plus Jeden, Classic, Krystynę Giżowską, Milano, Defis, Exaited czy Siostry Matkowskie. Bilety na imprezę w cenie od 79 do 250 zł można kupować w serwisie ebilet.pl. Początek koncertu o godz. 18.00.

 


 

Źródło: WirtualneMedia.pl