Niemal każda osoba, która organizuje wesele, wcześniej czy później, musi odpowiedzieć sobie na pytanie, czy lepszy będzie DJ na wesele czy też zespół weselny. Oczywiście i jedna i druga opcja ma swoje zalety. Zobacz dlaczego, według mnie, warto wybrać na wesele usługi profesjonalnego DJ!

 

Nieodłącznym elementem każdego wesela jest muzyka. Wybór czy na weselu stroną muzyczną zająć się ma profesjonalny DJ na wesele czy zespół muzyczny jest więc jedną z najbardziej podstawowych decyzji organizatorów wesela.

Dlaczego warto wybrać DJ na wesele?

Rezygnacja z zespołu muzycznego na rzecz DJ może okazać się strzałem w dziesiątkę. W wielu aspektach właśnie profesjonalny DJ sprawdzi się o wiele lepiej na weselu:

  • obecność DJ na weselu zapewnia niemal nieograniczony repertuar, jeśli wasze gusta muzyczne są bardziej wyszukane niż większości społeczeństwa, trudno będzie wam znaleźć zespół weselny, który pozwoli na zaspokojenie waszych upodobań. DJ na weselu to niemal nieograniczony wybór utworów ze wszystkich stylów muzycznych;
  • DJ wprowadza na weselu zupełnie inny, mniej przaśny, klimat. Jeśli estetyka wesela tworzona przez zespoły weselne nie do końca wam odpowiada, warto pomyśleć o zatrudnieniu profesjonalnego DJ;
  • DJ to zazwyczaj mniejszy wydatek niż zespół, a koszty wesela, są dla wielu młodych ludzi bardzo ważnym aspektem przy organizacji przyjęcia weselnego;
  • Doświadczenie pokazuje, że profesjonalni DJ weselni, mający spore doświadczenie w prowadzeniu wesel, bankietów i innych imprez, zazwyczaj lepiej sobie radzą z prowadzeniem zabawy na weselu.
  • Wybierając DJ nie trzeba martwić się o jakość granej muzyki, wiemy, że pod tym względem nie będzie żadnych przykrych niespodzianek, takich że wokalista fałszował przy naszej ulubionej piosence, a gitarzyście pomyliły się akordy.

Reasumując – zachęcam do wyboru DJ zarówno na wesele w nowoczesnym jak i tradycyjnym stylu. Zapraszam też do zapoznania się z moją ofertą weselną w Krakowie, okolicach Krakowa i całej Małopolsce, a także w Warszawie, na Podkarpaciu oraz Śląsku >> DJ na wesele Kraków

A wy – jakie macie doświadczenia w tym temacie? Zachęcam do wyrażania własnych opinii o DJ na wesele oraz zespołach weselnych w komentarzach poniżej.