DJ na wesele czy zespół? Jest to pytanie, które zadają sobie wszystkie pary rozpoczynające przygotowania do tego najważniejszego wieczoru w ich życiu. Zobacz dlaczego warto zdecydować się na DJ na wesele i z jakich powodów będzie to lepszy wybór niż orkiestra.


Napis LOVE oraz inne napisy i litery na wesele.

ZAMÓW TERAZ


Zobacz kilka powodów dla których DJ na wesele będzie lepszy niż zespół.

  1. DJ ma z reguły lepszy kontakt z gośćmi – nie jest to wprawdzie reguła, która sprawdza się w 100%, ale niewątpliwie każdy dobry DJ ma tak doskonały kontakt z osobami „po drugiej stronie mikrofonu”, że trudno jest komukolwiek mu w tym dorównać.
  2. DJ gra muzykę w oryginalnych wersjach, takich które wszyscy znają i kochają, a ludzie z reguły wolą słuchać muzyki właśnie w wersjach oryginalnych niż w bardziej lub mniej udanych wersjach granych przez orkiestry weselne.
  3. DJ dobiera piosenki weselne niemal dowolnie,  nie ma sztywno ustalonego repertuaru jak w przypadku zespołów weselnych. Elastyczność granych piosenek weselnych dotyczy nie tylko wcześniejszych ustaleń z organizatorem wesela, ale  także samego wesela – goście weselni w każdej chwili mogą poprosić o niemal dowolny utwór.
  4. Na weselu prowadzonym przez DJ granych jest mniej o wiele więcej piosenek niż w przypadku zespołu weselnego. Krótsze przerwy na weselach prowadzonych przez DJ to więcej granych utworów. Więcej piosenek to więcej tańca. Więcej tańca to zazwyczaj bardziej udane wesele!
  5. DJ ma zwykle lepszy kontakt z gośćmi, a dzięki temu w jeszcze większym stopniu potrafi zadbać, aby wszyscy goście w czasie wesela dobrze się  bawili.

Masz jeszcze wątpliwości co do tego, czy wybrać DJ na wesele czy zespół? Skontaktuj się z nami, rozwiejemy twoje wątpliwości i sprawimy, że wasze wesele będzie wyjątkowe i niezapomniane!