Jakie piosenki grano najczęściej w ogólnopolskich i lokalnych, krakowskich rozgłośniach radiowych? Zobacz nasze zestawienie!

W RMF FM w sierpniu 2017 królowała piosenka Time Wont Wait rosyjskiego duetu Filatov & Karas, która grana była równo 100 razy. Drugie miejsce w zestawieniu zajął utwór OK Robina Schulza i Jamesa Blunta (rany 89 razy), a kolejne zajął utwór Kamila Bednarka Poczuj luz grany 86 razy.


Profesjonalny DJ – kompleksowa obsługa muzyczna wesela!

Zobacz ofertę >>> DJ na wesele Kraków


 

Na falach radia ZET w sierpniu najczęściej gościły Jennifer Lopez z piosenką Ni tu ni yo oraz Ania Dąbrowska z utworem Nieprawda. Obie te piosenki grane były w zeszłym miesiącu po 119 razy. Niewiele mniej, bo 116 i 114 razy grane były piosenki Lust for life Lany del Rey oraz Time Wont Wait Filatova i Karasa.

W radiowej Trójce najczęściej grano piosenki Most w wykonaniu Kazika i Kwartetu Proforma oraz Cloud Riders w wykonaniu Tori Amos. Oba te utwory grano po 32 razy. Na trzecim miejscu w zestawieniu Trójki znalazł się utwór Polsko Krzysztofa Zalewskiego.

Natomiast w naszym lokalnym Radiu Kraków najczęściej można było usłyszeć piosenki City Lights w wykonaniu Blanche, którą rano jedenastokrotnie oraz grane po 10 razy Beautiful Ones w wykonaniu Hurts i Alinka zespołu Pogodno.

 

Źródło: malopolskie-media.info